YEŞİLÇAM’IN EFSANE İSİMLERİ BU FİLMDE BULUŞUYOR

YEŞİLÇAM’IN EFSANE İSİMLERİ BU FİLMDE BULUŞUYOR

KÜLTÜR SANAT 

BU FİLM ÇOK KORKUTACAK
YEŞİLÇAM’IN EFSANE İSİMLERİ BU FİLMDE BULUŞUYOR

Açıklama yok.

Rol aldığı filmleriyle bir döneme damga vuran Türk Sineması’nın efsane oyuncularından Devlet Devrim ve Zeynep Değirmencioğlu(Ayşecik)korku-komedi filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.
MÜGE YMG Film Yapım tarafından çekimine başlanacak olan ‘Garip İnsan’ isimli korku-komedi filmi için start verildi. Türk Sineması’nın efsane isimlerinden Devlet Devrim ve Zeynep Değirmencioğlu başta olmak üzere, Murat Tekin, Yaşar Yılmaz, Yusuf Atasoy (Çocuk oyuncu), Serpil Örümcer, Kumru Köseler, Gülsüm Arife, Üstün, Refik Tekin, Mustafa Altınmakas, ve Akın Uğur olmak üzere birçok oyuncu rol alacak. Çatalca’da çekimlerine başlanacak olan filmin görüntü yönetmenliğini Ferhat Bahadır ve Müjdat Saylav yapacak. Filmin gişe rekoru kıracağını iddia eden yapımcı Yaşar Yılmaz, ’Muhteşem bir hikaye beyaz perdeye aktarılacak. Bir birinden başarılı oyuncuların yer alacağı bu film hem düşündürecek, hem korkutacak, hem de güldürecek’ dedi.

 

Related posts

Leave a Comment

Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish