Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
Abdullah YİĞİT
abdullahyigit1977@hotmail.com
GSM: +90 5333963904

 İCRA KURULU BAŞKAN VEKİLİ

ALİ SÖKMEN

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
ABDULLAH YİĞİT

GENEL YAYIN YÖNETMENİ YARDIMCISI
KEMALETTİN İSAOĞLU

KÜLTÜR SANAT 
Hasan BAYRAM

ALMANYA TEMSİLCİSİ

PROF. DR. ABDURRAHİM VURAL

AZERBAYCAN TEMSİLCİSİ
Ülker PİRİYEVA

DOĞU AVRUPA TEMSİLCİSİ

MECNUN YAĞAR

İSVEÇ  TEMSİLCİSİ

ELUCA ATALI

AĞRI İL TEMSİLCİ
SERVET SAMANCI

ANKARA TEMSİLCİSİ
FATİH ÖZBEK

BATMAN İL TEMSİLCİSİ

ŞEFİK ÖNER

MERSİN İL TEMSİLCİ
EBRU GEZER

HATAY TEMSİLCİSİ
ARZU KURŞUN

KONYA İL TEMSİLCİ
ZEHRA SÖYLEMEZ

KAYSERİ İL TEMSİLCİSİ

YAVUZ KOÇER

ŞIRNAK İL TEMSİLCİSİ

YUNUS EMRE YİĞİT

İZMİR VE AYDIN İL TEMSİLCİSİ

SİBEL ARSLAN

ANKARA YENİMAHALLE İLÇE TEMSİLCİSİ
YAŞAR ERGÜN

ANKARA ALTINDAĞ İLÇE TEMSİLCİSİ

KENAN SELBAŞ

ARABAN TEMSİLCİSİ

ORHAN ÖZDEMİR

KAYSERİ PINARBAŞI İLÇE TEMSİLCİSİ

ADEM KOÇER

GERCÜŞ TEMSİLCİSİ
SEYİTHAN ÖNER

ÇANKAYA TEMSİLCİSİ

ÖMER ÖZYAVUZ

VİRANŞEHİR TEMSİLCİSİ
HADİ ÖZTOP

HARRAN TEMSİLCİSİ
MURAT ÖZYAVUZ

FAHRİ MUHABİRLER
KEMAL ALBAYRAM
EMİN YİĞİT
YUSUF CANER ÖZBEK

HUKUK DANIŞMANI
AV. FERZAN ARKAN

GRAFİK TASARIM
Eren ÇAPAN

E-Posta / E-Mail

ADRES/ Addresse

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI – GazeteGazetesi.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. GazeteGazetesi.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, GazeteGazetesi.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2018 GazeteGazetesi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları GazeteGazetesi.com‘a aittir. GazeteGazetesi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar GazeteGazetesi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
GazeteGazetesi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. GazeteGazetesi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on GazeteGazetesi.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on GazeteGazetesi.com are opened on a new page. GazeteGazetesi.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish