Uriel Avrupa’yı şimdi de remixiyle eğlendirecek

Uriel Avrupa’yı şimdi de
remixiyle eğlendirecek

MAGAZİN 

Uriel Avrupa’yı şimdi de
remixiyle eğlendirecek

Uriel’den remix sürprizi

Uriel, Avrupa’da fırtınalar estiren “Nerdesin” cover’ına şimdi de remix versiyon hazırladı. Türkiye ve Almanya’da müzik listelerinin zirvesine yerleşen şarkı, bu daha hareketli versiyonuyla kulüplerin vazgeçilmezi olacak!

Müzik dünyasında Uriel rüzgârı esmeye devam ediyor. Başarılı şarkıcının son çalışması “Nerdesin”, dünya çapında ses getirdi. 90’lı yıllarda Regina’nın seslendirdiği, Ayşen’in dilimize uyarladığı unutulmaz şarkıya Uriel tarafından hazırlanan versiyon, müzik listelerinde zirveye yerleşti.

15 ARALIK’TA
YAYINDA

Türkiye’de iTunes listesinde Adele, Måneskin, CKay, Ajda Pekkan, Edis ve Ezhel gibi pek çok yıldızı geride bırakarak 1 numaraya yerleşen ve Almanya’da da zirveye oturan şarkı, Avrupa listelerinde de kendine yer buldu. Uriel, “Nerdesin”in remix versiyonunu da hazırladı. Eğlence kulüplerinin vazgeçilmezleri arasına girecek şarkı, 15 Aralık’ta dijital platformlardaki yerini alacak.

DİNÇER KARACALAR-İSTANBUL

Klip Linki

Related posts

Leave a Comment

Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish