TÜSİKON’A YILIN EN ETKİN KURULUŞU ÖDÜLÜ

TÜSİKON’A YILIN EN ETKİN KURULUŞU ÖDÜLÜ

GÜNCEL 

Türkiye` nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından olan Üreticiler Sanayiciler ve İş Adamları Konfederasyonu (TÜSİKON ) Anadolu Sanayici İş Adamları Federasyonu ( AKSFED ) tarafından 2020 yılının en etkili sivil toplum kuruluşu seçildi.

Anadolu Sanayici İş Adamları Federasyonu ( AKSFED ) tarafından On bine yakın esnaf ve üreticiler arasında yapılan ankette, farklı sorular yöneltildi. Araştırmalar neticesi, TÜSİKON 2020 yılının en etkili sivil toplum kuruluşu seçildi. Türkiye ve dünya genelinde 100’ü aşkın temsilciliği bulunan TÜSİKON adına Genel Başkan Orhan BEŞİKTEPE, AKSFED’ e il birlikleri tarafından yapmış olduğu anket sonucu, yılın en etkili sivil toplum kuruluşu olarak kendilerini seçtikleri için teşekkür etti.Bu onurlu ödülü bu başarının kahramanları olan tüm temsilcileri adına aldığını ifade etti.

Başkan BEŞİKTEPE, Gönül birliği hareketi TÜSİKON olarak Biz, zaferi istiyoruz; biz, zirveyi istiyoruz. Biz, üreticimizin emin ellerde olmasını istiyoruz. Bunun için de sarsılmaz bir birlik halinde el ele vererek, gece gündüz demeden çalışacağız dedi.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Related posts

Leave a Comment

Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish