Three Flames Pictures isimli film yapım firması Türkiye’de

Three Flames Pictures isimli film yapım firması Türkiye’de

DÜNYA KÜLTÜR SANAT MAGAZİN 

KİŞİYİ İŞİYLE TANIRIZ
Merkezi Amerika Los Angeles, California’da bulunan ve Trevor Doyle, Alexa Khan, Nadira Akhonova ortaklığıyla kurulan, Three Flames Pictures isimli film yapım firması Türkiye’de Kayhan Başoğlu yönetmenliğinde çektikleri “SHAME” isimli korku, gerilim tarzı sinema filmi ile dünya pazarında büyük imza atmaya hazırlanıyorlar.

Türkiye’de ekip ve oyuncular açısından güzel bir çalışma dönemi geçirdiklerini dile getiren ortaklar Trevor Doyle, Alexa Khan, Nadira Akhonova, biz senaryoyu okuduğumuzda zaten senaristimiz ve yönetmenimiz Kayhan Başoğlu’nu iyi tanıdık ifadesinde bulundular. Cast seçim döneminin zorlu geçtiğini ve filmin İngilizce çekilmesi nedeniyle oyuncu bulmanın zor bir süreç olduğunu dile getiren Three Flames Pictures ortakları çocuk oyuncular ve başrol oyuncumuz Ceyhun Mengiroğlu bizim için hazine bulmuşuz gibi oldu vurgusunu yaptılar.

Oyuncularımızın daha önce oynadıkları yapımlardaki başarılı performansları bize yol gösterici oldu ve kurduğumuz ekip filmimizi çok ileri taşıdı vurgusunu sözlerine ekleyen Trevor Doyle, Alexa Khan, Nadira Akhonova “Şirketimizin amacı, dünya çapında görülen ve takdir edilen içerikler yaratmaktır, Ceyhun Mengiroğlu’nun uluslararası çekiciliği olacağına inandığımız bir oyuncu, diğer kamera önü ve arkası çalışanların başarısıyla artık “SHAME” filmimizin dünya çapında göstereceği başarıyı heyecanla bekliyoruz” dediler.

SELÇUK AKA -İSTANBUL

Related posts

Leave a Comment

Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish