SALİM ERDOĞAN`DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

SALİM ERDOĞAN`DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

GÜNCEL 

SALİM ERDOĞAN`DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Hesa Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Niğdeli İş İnsanı Salim Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Hesa Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Salim Erdoğan, mesajında şu ifadelere yer verdi;

11 ayın sultanı rahmet ve mağfiret ayı Ramazan ayını uğurlarken, kardeşlik ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Manevi duyguların en üst seviyede hissedildiği mübarek Ramazan ayı boyunca, sofraların güzelleştiği, birlik ve beraberliğin arttığı, varlık sahibi olanların yokluk içinde olanları daha iyi anladığı bu manevi günleri en iyi şekilde değerlendirme gayreti içinde olduk.

Toplumsal yaşamda önemli yeri bulunan bayramlar; insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, mutlulukların paylaşıldığı, sevgi ve saygının katmerleştiği, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, herkesin birbirine hoşgörü ile baktığı, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerimizdir.

İslam alemini saran bu kutlu günleri gönüllerin kazanıldığı, dostluk ve muhabbet duygularının geliştiği müstesna günler olarak idrak etmeliyiz.

Birlik ve dayanışmanın arttığı, neşe içerisinde büyük bayram sofralarının kurulduğu, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı Ramazan Bayramı’nın ülkemize barış, huzur, güven ve güzellikler getirmesini diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; Kahraman gazilerimiz ve aziz şehitlerimizin aileleri başta olmak üzere Niğdeli hemşerilerimin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.

ABDULLAH YİĞİT- ANKARA

Related posts