PROF. DR. ABDURRAHİM VURAL ALMANYA’DA OTURUM ALMAKTA SORUN YAŞAYANLARIN SORUNLARINI ÇÖZMEYE DEVAM EDİYOR!

PROF. DR. ABDURRAHİM VURAL ALMANYA’DA OTURUM ALMAKTA SORUN YAŞAYANLARIN SORUNLARINI ÇÖZMEYE DEVAM EDİYOR!

DÜNYA 

BERLİNLİ HUKUKÇU PROF. DR. ABDURRAHİM VURAL ALMANYA’DA OTURUM ALMAKTA SORUN YAŞAYANLARIN SORUNLARINI ÇÖZMEYE DEVAM EDİYOR!

Almanya’da yaşayan bir çok yabancı son zamanlarda Yabancılar Daireleri’nin keyfi uygulamalarıyla maalesef karşı karşıya gelmek zorunda kalıyorlar. Bir çok yabancıya bazı keyfi uygulamalardan dolayı hak ettikleri oturum hakları verilmiyor, yada verilen oturum hakları sudan sebeplerden dolayı iptal ediliyor ve bu insanlar sınır dışı edilmekle karşı karşıya kalıyorlar.

Berlin’de yaşayan Hakan Kuş ve Gürbüz Karadağ isimli şahısların Berlin Yabancılar Dairesi’nin kendilerine daha önce sınırlı oturum izni vermesine rağmen ve daha sonra oturma iznlerini uzatmayarak, Hakan Kuş hakkında sınır dışı kararı alan Berlin Yabancılar Dairesi’nin kararına Berlinli Hukukçu Prof. Dr. Abdurrahim Vural dur diyerek, Ağır Mağduriyet Komisyonu’nu “Härtefallkommission” harekete geçirerk, Hakan Kuş’un ve Gürbüz Karadağ’ın oturum izni almalarını sağladı ve şuanda kararın Berlin Senatörlüğü tarafından onanması bekleniyor.

PROF. DR. ABDURRAHİM VURAL -ALMANYA

Related posts

Leave a Comment

Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish