PANDEMİDE ÖZEL ÇOCUKLARA YOUTUBE EĞİTİMİ!

PANDEMİDE ÖZEL ÇOCUKLARA YOUTUBE EĞİTİMİ!

KÜLTÜR SANAT 

PANDEMİDE ÖZEL ÇOCUKLARA YOUTUBE EĞİTİMİ!

10-15 YAŞ ARASI ÇOCUKLARDAN ŞAŞIRTAN SORULAR!

T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen Masal TV Gençlik Stüdyosu Projesi’nin hedeflerine destek amaclı Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) tarafından düzenlenen eğitimler hız kesmeden devam ediyor.

Kişisel gelişimden gazeteciliğe kadar geniş bir yelpazede birden fazla alanda eğitim alan omurilik felçli çocuklar 07-14 Ağustos tarihleri arasında Dijital Hak Yöneticisi Burak ALTAY tarafından verilen “Temel ve Orta Seviye YouTube Eğitimi” programını tamamladı.

YouTube Optimizasyonu, Seo Nedir, YouTube Kanal Önerileri gibi konu başlıklarının işlendiği eğitime çocukların yoğun ilgi ve katılımları dikkat çekti.

YouTube’un resmi iş ortağı olan WediaCorp şirketinde çalışmakta olan Dijital Hak Yöneticisi Burak Altay, yaşları 10-15 arasında değişen çocukların eğitimin son kısmında da YouTube hakkindaki sorularını yanıtladı. Eğitime gösterilen ilgiden çok memnun olan Altay, çocukların bilgi düzeylerinden ve sorduğu üst düzey sorulardan çok etkilendiğini ifade etti.

MUSTAFA DENİZ-İSTANBUL

Related posts

Leave a Comment

Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish