ÖZKAN MOTORS KREDİFAST MUHTEŞEM BİR ŞEKİLDE AÇILIŞI YAPILDI

ÖZKAN MOTORS KREDİFAST MUHTEŞEM BİR ŞEKİLDE AÇILIŞI YAPILDI

GÜNCEL 

ÖZKAN MOTORS KREDİFAST MUHTEŞEM BİR ŞEKİLDE AÇILIŞI YAPILDI

Özkan Motors Kredifast muhteşem bir şekilde Gaziantep Şehitkamil Galariciler sitesinde açılışı yapıldı.

Yüzlerce kişinin açılışa katıldığı Özkan Motors Kredifast siz hayal edin kredisi bizde hazır sloganı ile vatandaşlara hizmet etmek için hizmete girdi.

Açıklama yok.

Açılışı katılanlar Dişbahçesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Cumali Özkan, Gaziantep Barosuna kayıtlı Avukat Hasan Deniz, Kimyager Mehmet Şevki Nacaroğlu, Alper Nakış Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Karabaş, Yerel Sanatçı Mehmet Sönmez, Galariciler Sitesi Başkanı Namık Özdemir, Galariciler sitesi esnaf sitesi sakinleri ve STK temsilci katıldı.

Açıklama yok.

Özkan Motors Kredifast Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Özkan, Yönetim Kurulu Üyeleri İhsan Erkan Ay ve Faruk Özkan Usta Gazeteci Abdullah Yiğit `e Özkan Motors Kredifast`ın açılışı ile ilgili açıklama yaptılar .

Açıklama yok.

Özkan Motors Kredifast Olarak Öncelikle vatandaşlarımızın araç sahibi olmak kredi kullanmak istiyorsa tek adres Özkan Motors Kredifast olarak kefilsiz –Evraksız Gelir Belgesiz Her Marka Her Model Araba İçin yüzde 70 `e varan krediniz Tüm Anlaşmalı Bankalarımızda anında kredi veriyoruz. Özkan Motors Kredifast Hızlı Kolay, Güvenilir Çözüm Galariciler Sitesinde tam donanımlı ekimizle siz değerli halkımıza hizmet etmek için açılışımızı yaptık. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir.
Açılışımıza katılan tüm değerli misafirlerimize teşekkür ediyoruz…

Özkan Motors Kredifast
Hızlı Kolay, Güvenilir Çözüm
Karacaahmet Mahallesi 38068 Nolu Sk.No:29
Galariciler Sitesi 1. Blok Kat: 1 Şehitkamil –Gaziantep
Özkan Motors Kredifast GSM : 05324540843

Açıklama yok.

Related posts

Arabic Arabic Azerbaijani Azerbaijani Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Hindi Hindi Italian Italian Kazakh Kazakh Kyrgyz Kyrgyz Polish Polish Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Tajik Tajik Turkish Turkish Uzbek Uzbek