MEHMET KIZIL’DAN 17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ MESAJI

MEHMET KIZIL’DAN 17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ MESAJI

GÜNCEL 

Kızıl Group Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Mehmet Kızıl, 17 Ağustos depreminin 23. yıl dönümü dolayısıyla bir anma mesajı yayınladı.

Kızıl Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kızıl, yayınladığı mesajında;

“Bugün asrın depremi 17 Ağustos Marmara Depreminin yıl dönümü. Tam 23 yıl önce 45 saniye süren ancak 50 yıl da geçse izleri hafızalarımızda kalacak olan Marmara depremi, milletimizin yaşadığı en acı felaketlerden biri olarak tarihteki yerini almıştır. Aradan 23 yıl geçmesine rağmen 17 Ağustos 1999 Marmara depreminin acısı hiç dinmedi.” ifadelerini kullandı.

Bu vesileyle, 17 Ağustos Marmara depreminin yıl dönümünde, böyle bir acının ülkemizde ve dünyada bir daha yaşanmamasını temenni ediyor, kaybettiğimiz tüm deprem şehitlerimizi rahmetle anıyor, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum.”

ABDULLAH YİĞİT –İSTANBUL

Related posts

Arabic Arabic Azerbaijani Azerbaijani Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Hindi Hindi Italian Italian Kazakh Kazakh Kyrgyz Kyrgyz Polish Polish Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish Uzbek Uzbek