HÜSEYİN KIRAN, JANDARMA TEŞKİLATIMIZIN KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

HÜSEYİN KIRAN, JANDARMA TEŞKİLATIMIZIN KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

GÜNCEL 

HÜSEYİN KIRAN, JANDARMA TEŞKİLATIMIZIN KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Güneydoğu Uyuşturucu ile Mücadele ve Eğitim Derneği (GUMED ) Şehitkâmil İlçe Başkanı Hüseyin Kıran, Jandarma Teşkilatının 183. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

GUMED Şehitkâmil İlçe Başkanı Hüseyin Kıran, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“İçişleri Bakanlığımıza bağlı Jandarma Teşkilatının 183. Kuruluş Yıldönümünü kutlamanın onur ve gururunu yaşıyoruz.

Vatan savunmasında, bölünmez bütünlüğümüzün korunmasında, ülkede huzur ve güvenliğin sağlanmasında üstün bir hizmet anlayışıyla görev yapan Jandarma Teşkilatımız, iyi yetiştirilmiş ve çağın gereklerine göre donatılmış personeli ve üstün vazife bilinci ile milletimizin güven ve takdirini kazanmıştır.

Yurdumuzun her köşesinde halkla iç içe olarak büyük bir özveri ve heyecanla görev yapan Jandarma Teşkilatının 183. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, görevleri sırasında şehit olan kahraman Mehmetçiklerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, tüm Jandarma Teşkilatına başarılar diliyorum.” dedi.

ABDULLAH YİĞİT- ANKARA

Related posts

Arabic Arabic Azerbaijani Azerbaijani Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Hindi Hindi Italian Italian Kazakh Kazakh Kyrgyz Kyrgyz Polish Polish Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Tajik Tajik Turkish Turkish Uzbek Uzbek