Hit şarkıların dâhi çocuğundan yeni şarkı: MAHSUS

Hit şarkıların dâhi çocuğundan yeni şarkı: MAHSUS

MAGAZİN 

Hit şarkıların dâhi çocuğu!!! Doğukan Madenoğlu’ndan yeni bir single: MAHSUS

Bugüne kadar çok sayıda hit şarkıya imza atan Doğukan Medetoğlu, yeni bir single hazırladı. Söz ve müziği başarılı sanatçıya ait “Mahsus”, DMC etiketiyle dijital platformlarda yayınlandı.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Tiyatro Bölümü ve Marmara Üniversitesi Opera Bölümü’nden mezun olan Doğukan Medetoğlu, hem Türkiye’de hem de Amerika’da müzikal tiyatrolarda oyuncu ve solist olarak rol aldıktan sonra müzik kariyerine yoğunlaştı. “Kendine Gel” ve “Bunca Zaman”ın ardından Bengü ve Hakan Altun’un seslendirdiği “Sanki” ile dikkat çeken, sonrasında Bengü’yle “Yorma” şarkısında düet yapan Medetoğlu, bu eserlerle güçlü bir besteci olduğunu kanıtladı.

KLİBİNİ DE YÖNETTİ

Hit şarkılarıyla kısa sürede müzik dünyasında dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Doğukan Medetoğlu, şimdi yeni bir single’la dinleyicilerin karşısında. Söz ve müziği de genç sanatçıya ait “Mahsus” adlı şarkı, DMC etiketiyle dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Doğukan Medetoğlu, düzenlemesini Ateş Berker’in yaptığı şarkının klip yönetmenliğini de üstlendi.

Doğukan Medetoğlu fotoğraflarını aşağıdaki linki copy paste yaparak chrome, explorer, safari gibi tarayıcılara yapıştırarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz :

Link: https://we.tl/t-LN2KIivVjf

Related posts

Leave a Comment

Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish