Gülben Ergen’in yoğun trafiği

Gülben Ergen’in yoğun trafiği…

MAGAZİN 

Gülben Ergen’in yoğun trafiği…

 

Yoğun istek üzerine Gülben Ergen üçüncü kez Çeşme Alaçatı Şerefe’ de konser verecek.

 

Geçtiğimiz haftalarda Çeşme Alaçatı Şerefe sahnesinde ikinci konserini veren Gülben Ergen yakın dostu İbrahim Tatlıses’in ricası üzerine İzmir’e geçmiş orda birlikte nikah şahitliği yapmışlardı.

 

Dostlarını kırmayan ve özel günlerinde de yanında olan Gülben Ergen, Ağustos ayında da yoğun iş trafiği ile karşımızda olacak. Ergen, öncesinde Kütahya’da bir halk konseri verecek ardından İstanbul’da anlaşmasını yaptığı bir markanın reklam filmi çekimlerini yapacak. Ergen, üç gün sürecek reklam çekimlerinden sonra 28 Ağustos İzmir’de bir düğün ‘de, 29 Ağustos Alaçatı Şerefe ‘de ve 7 Eylül Manisa Turgutlu’da halk konserlerinde sevenleri ile buluşacak.

 

Gülben Ergen yeni fotoğraflarını aşağıdaki linki copy paste yaparak chrome, explorer, safari gibi tarayıcılara yapıştırarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz :

 

Link: https://we.tl/t-5AlmCYgx5s

 

Related posts

Leave a Comment

Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish