DOMOTEX Turkey 2022’de Düzenlenecek

DOMOTEX Turkey 2022’de Düzenlenecek

EKONOMİ 

DOMOTEX Turkey 2022’de Düzenlenecek.
Değerli DOMOTEX Turkey Katılımcılarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Deutsche Messe’nin Türkiye iştiraki Hannover Fairs Turkey olarak 2021 yılı için planlanan DOMOTEX Turkey fuarını süregelen pandemi dönemi ile ilgili en son yaşanan gelişmeler sebebiyle 2022 yılına erteleme kararı aldığımızı üzülerek bilgilerinize sunarız.

DOMOTEX Turkey’i destekleyen değerli derneklerimiz, katılımcılarımız ve ziyaretçilerimizden gelen talepler ve gerçekleştirmiş olduğumuz yoğun görüşmeler neticesinde söz konusu erteleme kararını aldığımız bilgisini paylaşmak isteriz.

Bu bağlamda, DOMOTEX TURKEY’i 2022 senesi içerisindeki bir tarihe ertelemeye karar verdik. Yeni tarihleri mümkün olan en kısa zamanda netleştirerek, sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bu kritik süreçte önceliğimizin sağlığınız ve güvenliğiniz olduğunun altını çizer, fuar katılımcılarımızın en iyi sonuçları almalarını arzu etmemiz sebebiyle bu kararı aldığımızı yinelemek isteriz.

Sağlıklı günler dileriz.
​En iyi dileklerimizle,

DOMOTEX Turkey Ekibi
Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş.

Related posts

Leave a Comment

Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish