Dj Ömer Ali Dönmez büyük bir başarıya imza attı

Yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Dj Ömer Ali Dönmez, müzik severlerin beğenisine aynı anda sunduğu iki şarkıyla, iTunes müzik listelerin de birinci ve ikinci sırada yer alarak zirveye oturdu.

GÜNCEL 

Dünya çapında yaptığı ‘The Invitation ‘ ve ‘ Psycho ‘ isimli çalışmalarla kısa sürede listelere giren Dj Ömer Ali Dönmez , bir çok şarkı ve şarkıcıyı geride bırakarak büyük bir başarıya imza attı.

Ömer Ali Dönmez tarafından verilen bilgilere göre, müziğe ilgisi ortaokul gibi oldukça erken yaşlarda başladı. İlk single parçası olan Psycho her ne kadar yeni de olsa, iTunes listelerinde ilk üçe girmeyi başladı.

Bu başarısı ardından durmadan çalışmalarına devam eden başarılı fenomen, farklı parçalar da çıkardı. Kendisine ait tüm parçalar şu şekilde;

1. Psycho
2. Ragnar
3. So Disrespectful
4. The Invitation
5. Get It Hot

Fenomenin sadece Psycho adlı single’ı değil, The Invitation adlı parçası da iTunes listelerine 4. Sıradan girmeyi başardı. Ayrıca son çıkan Get it Hot adlı eseri de dinleyiciler tarafından oldukça sevildi.

Related posts

Leave a Comment

Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish