ÇARDAK ALTI SOHBETLERİ ‘GELECEK’ TEMASI İLE BAŞLIYOR

ÇARDAK ALTI SOHBETLERİ ‘GELECEK’ TEMASI İLE BAŞLIYOR

KÜLTÜR SANAT 

ÇARDAK ALTI SOHBETLERİ ‘GELECEK’ TEMASI İLE BAŞLIYOR

30 Ağustos Zafer Bayramı Korteji ve sevilen sanatçı Fettah Can konseriyle görkemli bir açılış yapan 8.Barış ve Sevgi Buluşmaları hız kesmeden devam ediyor. Yaşam Vadisi 1. Etapta gerçekleşen festivalin ikinci günü saat 17.00’de Beylikdüzü Sahaf Festivali kapsamında düzenlenecek olan Ümit Nar moderatörlüğündeki Gündüz Mezatı ile başlayacak.

Ardından saatler 19.30’u gösterdiğinde her yıl büyük ilgi gören ve bu yıl ki teması “Gelecek” olan Çardak Altı Sohbetleri’ nde “Gelecek ve Sosyal Medya” konuları masaya yatırılacak. Pelin Batu’nun moderasyon koltuğuna oturduğu programın ilk gün konukları Kemal Ekşioğlu ve Kadir Doğrubakar olacak. Saat 21.30’da ise Beylikdüzü’ nün genç yeteneklerinden oluşan Beylikdüzü Gençlik Senfoni Orkestrası, 6 Mayıs Gençliğimiz Sahnesi’nde yerini alacak.

Festival boyunca ayrıca her gün saat 21.30’da oldukça çekişmeli ve keyifli anlara sahne olan Gece Mezatı’nda kitapseverler yerlerini alırken, 18.00-21.00 saatleri arasında da ödüllü streetball, tavla ve masa tenisi turnuvaları ile sporseverler de keyifli dakikalar geçirecek.

TARİH: 31 Ağustos 2021 – Salı

SAAT: 17.00 – 23.00

YER: Yaşam Vadisi 1. Etap

ADRES: Adnan Kahveci Mahallesi – Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Kışla Caddesi ve Derviş Eroğlu Caddesi arası Beylikdüzü – İstanbul

Beylikdüzü Belediyesi

Basın Bürosu

Related posts

Leave a Comment

Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish