2 DOSTTAN MUHTEŞEM MEKAN

2 DOSTTAN MUHTEŞEM MEKAN

KÜLTÜR SANAT 

2 DOSTTAN MUHTEŞEM MEKAN
Ankara’da genç yaşta ticaret hayatına atılan İşletme mezunu Ali Cem Ersoy ve Baş mimar Burak Aydemir’in birlikte açtıkları beş yıldızlı otelden farksız mekanları dolup taşıyor.

Açıklama yok.

Başarılı iş insanı Ersoy, ticaret hayatından edinmiş olduğu deneyim ve tecrübelerini, uzun yıllardır bir çok organizasyonun baş mimarı ve işletmeci kimliği ile ön plana çıkan Burak Aydemir ile birleştirerek; The Q’yu yarattı. ”Q for Quality” ve ”Forget everything about the quality, you Just met with THE Q.” mottoları ile yola çıkan işletme, Fine Dining Restaurant, Cocktail Bar ve Event Hall kimliklerini birleştiren ender dükkanlardan olmak ile birlikte, sunmuş oldukları hizmet ile kusursuzluğu hedeflemektedir.

Açıklama yok.

ETKİNLİKLERİYLE TAKTİR TOPLUYORLAR
Hizmet sektöründe sınırları zorlamayı hedefleyen The Q, mutfak şefleri, barlarındaki miksolojist ekibi ve organizasyon ekibi ile kısa sürede başarılı işler çıkartarak tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle açılış haftasında yapmış oldukları Ben Böhmer etkinliği ile Ankara’da büyük ses getiren The Q, yeni etkinlikleri ile farklı illerden de talep görüyor.

Açıklama yok.

Related posts

Leave a Comment

Arabic Arabic Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Italian Italian Portuguese Portuguese Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish